Deze cursus werd opgesteld door samenwerking tussen verschillende pedagogisch begeleiders, experten en onderzoekers.  Hier kan je de contactgegevens terugvinden van alle medewerkers. Zo kan je bij specifieke vragen ook bij hen terecht.
 
Jerissa de Bilde jerissa.debilde@katholiekonderwijs.vlaanderen (coördinator)
Maarten Penninckx maarten.penninckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
Diane Van Hove diane.vanhove@katholiekonderwijs.vlaanderen
 
met gastbijdragen van:
dr. Graziela De Keyser (bevragen jonge kinderen) graziela.dekeyser@kuleuven.be
Marijke De Meyst (IDP en evaluatiebox) marijke.demeyst@katholiekonderwijs.vlaanderen
Gino De Meester (privacy) gino.demeester@katholiekonderwijs.vlaanderen
 
Een regionaal (of congregationeel) pedagogisch begeleider zal je leertraject mee opvolgen. Hij of zij zal ook aanwezig zijn op de contactmomenten. Bij je regionale pedagogisch begeleider kan je ook terecht indien je andere (niet-datagerelateerde) vragen hebt. 
West-Vlaanderen: Kathleen Veys kathleen.veys@katholiekonderwijs.vlaanderen
Oost-Vlaanderen: Werner Bosman werner.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
Antwerpen: Hilde Hendrickx hilde.hendrickx@katholiekonderwijs.vlaanderen
Mechelen-Brussel: Katrien van Asch katrien.vanasch@katholiekonderwijs.vlaanderen
Limburg: Winnie Bloemen winnie.bloemen@katholiekonderwijs.vlaanderen
 

Weergaven
0 Totaal # weergaven
0 Leden weergaven
0 Publieke weergaven
Acties
0 Vind-ik-leuks
0 Vind-ik-niet-leuks
0 Opmerkingen
Delen op social netwerken
Koppeling delen
Delen via e-mail

Alstublieft in te loggen om dit te delen webpage via e-mail.