Heb je na het doorlopen van dit leerpad nog nood aan verdere ondersteuning op maat van je school, aarzel dan niet om contact op te nemen met je vakbegeleider: 

Regio Antwerpen

Ria Van Huffel

Ria.VanHuffel@katholiekonderwijs.vlaanderen

Regio Limburg

Nico Brebels

Nico.Brebels@katholiekonderwijs.vlaanderen

Regio Mechelen-Brussel

Michel Bogaerts

Michel.Bogaerts@katholiekonderwijs.vlaanderen

Regio Oost-Vlaanderen

Luc De Wilde

Guy Reyntjens

Luc.DeWilde@katholiekonderwijs.vlaanderen

Guy.Reyntjens@katholiekonderwijs.vlaanderen

Regio West-Vlaanderen

Geert Delaleeuw

Geert.Delaleeuw@katholiekonderwijs.vlaanderen

Congregatie SJ

Alain Beeckman

Alain.Beeckman@katholiekonderwijs.vlaanderen  

Congregatie VLP

Machteld Verhenne

Machteld.Verhenne@katholiekonderwijs.vlaanderen

Congregatie DB

Patrick De Jonge

Patrick.dejonge@katholiekonderwijs.vlaanderen

Katholiek Onderwijs Vlaanderen

Filip Cools

Filip.Cools@katholiekonderwijs.vlaanderen


 

Weergaven
8 Totaal # weergaven
8 Leden weergaven
0 Publieke weergaven
Delen op social netwerken
Koppeling delen
Delen via e-mail

Alstublieft in te loggen om dit te delen webpage via e-mail.